Embajada en Reino de Bélgica

Culturele Agenda

 

Culturele Agenda
juni

 

Achitecture *
Vrijdag 1

Presentatie van de Argentijnse Art Nouveau Route door de Asociación de Art Nouveau de Buenos Aires.

Officiële Residentie (zaal reeds compleet)

 

Theater
Zaterdag 2 / 20:00 uur
Zondag 3 / 17:00 uur 

Theatervoorstelling 32 Rue Vandenbranden gespeeld door Peeping Tom, van de Argentijnse choreografe Gabriela Carrizo.

Les Théâtres de la Ville de Luxembourg, rond-point Schuman 1, 2525 Luxembourg

 

 

Andere speeldata:

Donderdag 7, vrijdag 8 en zaterdag 9 / 20:00 uur
DeSingel, Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
 

 

Muziek
Zondag 3 / 20:00 uur

Concert van de tangogroup Sónico.

CRIX Café, Montenegrostraat 44, 1060 Sint-gilles
 

Muziek
Donderdag 7 / 20:00 uur

Concert van de Argentijnse zangeres Nadia Szachniuk en de Argentijnse zanger er gitarist Nacho Vidal.

Art Base, Zandstraat 29, 1000 Brussel

 

Muziek
Vrijdag 8 / 20:00 uur

Concert van Tango Zarandeo, met zanger José Pizarro, pianist Serge Vanhoffelen, violisten Isa-May Kennes en Barbara Gysbrechts, contrebassist Ignaas Vermeieren en accordeonist Freddy van Beek.

Art Base, Zandstraat 29, 1000 Brussel

 

Muziek
Zaterdag 9 / 21:30 uur

Concert van de Argentijnse groep Neuquén Groove Project, i.s.m. de Franse groep Fanfarre Electronica en de Chileense groep Andi.Andean.

Maison du Peuple, Parvis van Sint-Gilles 39, 1050 Sint-Gilles

 

Muziek
Vrijdag 15 / 20:00 uur

Concert van de groep del grupo Tango Por Tres, met fluitiste Jacqueline van der Zwan, violist Stephen Meyer en pianiste Anna van Nieukerken.

Art Base, Zandstraat 29, 1000 Brussel

 

Poëzie
Vrijdag 15 t/m zondag 17

Deelname van de Argentijnse poete Corina Moscovich aan de Poeëzie marathan Printemps des Poètes de Luxembourg 2018.

Centre Culturel de Rencontre Abbaye de Neumünster, rue Munster 28, L-2160 Luxembourg

 

Modeshow
Zaterdag 16 / 13:30 uur

Presentatie van de collectie Argentina van de Argentijnse modeontwerpster Débora Velásquez, ter gelegenheid van het wereldkampioenschap voetbal 2018 in Rusland.

Hotel Steigenberger Wiltcher´s, Louizalaan 71, 1050 Brussel

 

Film
Donderdag 21 / 18:30 uur

Filmvoorstelling van de korte-films Aquiles en Per Te, met name afloop een Q&A met filmregisseur Rodrigo Malmsten. (gratis entrée)

Maison des Auteurs, Koninklijke-Prinsstraat 87, 1050 Elsene

 

Dans
Woensdag 27 / 20:00 uur

Dansvoorstelling Cabaret Latino, met tangospektakel, théater en live-muziek.

Théâtre Molière, Muziekpublique, Bolwerksquare 3, 1050 Brussel

 

Expositie *
Van woensdag 27 juni t/m 26 augustus

Expositie Resist! The 1960s Protests, Photography and visual Legacy, met werk van de internationaal gerenomeerde kunstenaars Marcelo Brodsky en Graciela Sacco. 

Bozar, Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel

 

 

* Met steun van de Ambassade